Deildin

Annbjørg Abrahamsen

Sálarfrøðingur, PhD lesandi

annbjorg@health.fo

Anna Sofía Veyhe

Ljósmóðir, MPH, PhD

annasofia@health.fo

Birgit Johannesen

Fíggjarleiðari

birgit@health.fo

Dora McGavin

Hjálparfólk

dora@health.fo

Eina H. Eliasen

MSc í Heilsuvísind, PhD lesandi

eina@health.fo

Fróði Debes

Sálarfrøðingur, senior granskari

Malan Johansen

Lívfrøðingur, PhD lesandi

Jóhanna Petursdóttir

Bioanalytikari

johanna@health.fo

Maria Skaalum Petersen

PhD, senior granskari

maria@health.fo

Marita Hansen

Granskingarsamkipari

marita@health.fo

Pál

Weihe

Leiðari

Yvirlækni, Professari

pal@health.fo

Ronny Jacobsen

Skrivstovufólk

ronny@health.fo

Turið Hammer

MSc í Fólkaheilsuvísind, Post doc

turid@health.fo

Ulrike Steuerwald

Barnalækni, PhD

ulrike@health.fo

Snarslóðir
Almannaverkið
 
Anemone
 
AMAP
 
Arbeiðiseftirlitið
 CHEF
 
Deildin fyri Arbeiðs- og Almannaheilsu
Sjúkrahúsverk Føroya  Sigmundargøta 5, Postrúm 14, FO 110 - Tórshavn  Tlf. 316696  dfaa@health.fo