Deildin

IMG_0391%2520(2)_edited_edited.jpg

Annbjørg Abrahamsen

Sálarfrøðingur, PhD lesandi

annbjorg@health.fo

Anna%20sofia%20(1)_edited.jpg

Anna Sofía Veyhe

Ljósmóðir, MPH, PhD

annasofia@health.fo

164228745_436845880741902_90050551461849

Birgit Johannesen

Fíggjarleiðari

birgit@health.fo

Dora (2).jpg

Dora McGavin

Hjálparfólk

dora@health.fo

Eina 2 (2).jpg

Eina H. Eliasen

MSc í Heilsuvísind, PhD lesandi

eina@health.fo

164239104_3766758793403408_4353862831952

Elsa F. Helmsdal

MSc í Heilsufremjan, granskingarhjálparfólk

elsahelmsdal@health.fo

IMG_20200901_211258_edited.jpg

Fróði Debes

Sálarfrøðingur, senior granskari

Malan  (1).jpg

Malan Johansen

Lívfrøðingur, Phd lesandi

malanj@setur.fo

163847330_2066596353491771_8884653503970

Jóhanna Petursdóttir

Bioanalytikari

 

johanna@health.fo

MArita (1).jpg

Marita Hansen

Granskingarsamkipari

marita@health.fo

Maria%20(1)_edited.jpg

Maria Skaalum Petersen

PhD, senior granskari

 

maria@health.fo

Pál (1).jpg

Pál

Weihe

Leiðari

Yvirlækni, Professari

pal@health.fo

Ronny%20(1)_edited.jpg

Ronny Jacobsen

Skrivstovufólk

 

ronny@health.fo

163062265_486786642351698_65505525714191

Turið Hammer

MSc í Fólkaheilsuvísind, Post doc

turid@health.fo

Ulrike (1).jpg

Ulrike Steuerwald

Barnalækni, PhD

ulrike@health.fo